تعمیر اسپیلت

تخصصی ترین مرکز نصب سرویس و شارژ گاز و تعمیر اسپیلت در تهران و البرز و تعمیرات اسپیلت در منزل 

تعمیر اسپیلت در تهران

سرویس اسپیلت مناسب، در شروع فصل گرم به میزان قابل توجهی در کاهش مصرف برق موثر خواهد بود. فیلترها، کویل ­ها و پره ­های کولر گازی به طور مرتب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، تا در طول سال های بهره برداری مؤثرتر و کار آمدتر عمل کنند. در صورتی که تعمیر اسپیلت و سرویس اسپیلت مورد توجه قرار نگیرد میتوان با اطمینان گفت عملکرد کولر گازی دچار یک افت و کاهش مداوم خواهد شد و این به معنی افزایش مصرف انرژی به­ طور پیوسته خواهد بود.
سرویس اسپیلت و تعمیر اسپیلت امروزه با توجه به افزایش قیمت این دستگاه و مشکلات اقتصادی مردم و همچنین با توجه به دلیل پیچیدگی ساختمان این دستگاه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان این سیسنم می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بنابراین در هنگام انتخاب تعمیرکار و سرویسکار اسپیلت باید نهایت دقت لازم را بکار بگیریم به طوری که به جرات می توان گفت که تعمیر اسپیلت از عهده هرکس بر نمی اید و تا حد امکان نباید تعمیر ان را به افراد ناوارد بسپارید بلکه یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر اسپیلت در تهران و کرج به صورت تخصصی لازم است تا با همه قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن کیفیت اولیه دستگاه را دوباره باز گرداند.

اسپلیت در دو بخش گرمایش و سرمایش، کاربرد بسیار زیادی دارد و به دلیل به صرفه بودن و راحتی، بسیاری از کاربران آن را به سایر سیستم های تهویه ترجیح می دهند. عواملی همچون: نوسانات برق، استفاده بیش از حد، ضربه خوردن، خرابی قطعات داخلی، تمام شدن گاز و … منجر به بروز مشکلات جدی در عملکرد این دستگاه شده و مشکلاتی را در کار آن به وجود خواهد آورد.

عمده مواردی که در تعمیر اسپلیت بر تشخیص و رفع آنها تمرکز می شود، کاهش سرما، تولید باد گرم، نشتی آب یا گاز، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن، صدا دادن و کار نکردن این دستگاه است. در صورت بروز هریک از این مشکلات، بدون شک یک یا چند بخش اسپلیت دچار نقص شده که باید در اسرع وقت شناسایی و تعمیر یا تعویض گردد.

تداوم هریک از موارد ذکر شده، روی قطعات دیگر دستگاه نیز تاثیر منفی گذاشته و زمینه ساز خرابی های جبران ناپذیر خواهد شد. لذا لازم است که در صورت مشاهده ی هرگونه ایراد در عملکرد این دستگاه، اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام دهید.

تعمیر اسپلیت در تهران و کرج و البرز

برای تعمیر اسپلیت به نمایندگی های غیرمجاز اعتماد نکنید. متاسفانه بسیاری مشتریان به نمایندگی های غیر مجازی اعتماد کرده و سرویس یا تعمیر کولرگازی اسپلیت خود را به این گروه محول می کنند. اتفاقی که بعد واگذای تعمیرات به تعمیرکار غیر متخصص می افتد این است که پس از اتمام تعمیر، بعد از مدت کوتاهی مشکلاتی در کولرگازی مشاهده می شود که رفع آن نیاز به حضور مجدد تعمیرکار و پرداخت هزینه های اضافی دارد. کاراسان از شما مشتری عزیز درخواست دارد که تعمیر اسپلیت خود را به تعمیرگاه معتبر کاراسان بسپارید.

سرویس اسپلیت

به یاد داشته باشید تمام دستگاهای مکانیکی هرچند وقت یکبار نیاز به سرویس دارند. اسپلیت نیز از این امر مستثنی نبوده و باید هر چند وقت یکبار سرویس شود. سرویس اسپلیت برای بالابردن قدرت و شتاب دهی باد و قدرت سرمایش و گرمایش بالاتر و کاهش فشار به اسپلیت ضروری می باشد.
سرویس اسپلیت در مجموعه کاراسان با قیمت مناسب انجام می شود.

شارژ اسپلیت

زمانی که از یک شرکت معتبر یک اسپیلت نو خریداری می‌کنید، معمولاً به‌اندازه ۵ متر لوله، داخل سیستم کندانسو گاز مبحوث شده است. که شما بعد از اتمام نصب کولر گازی، باید سیستم را وکیوم کرده و زمانی که از عدم وجود هوا و رطوبت در سیستم مطمئن شدید می‌توانید شیر سرویس را باز نموده و گاز را به‌کل سیستم منتقل کنید.

البته باید این نکته را فراموش نکنید که مقدار گاز شرکتی که در سیستم وجود دارد فقط برای ۵ متر لوله کافی است. در صورت لوله‌کشی اضافی باید مقداری گاز هم اضافه شود که معمولاً به ازای هر یک متر لوله اضافی سیستم، ۲۰ گرم گاز احتیاج دارد.

نصب اسپلیت

درصورتی که تخصص خاصی در زمینه اسپلیت ندارید، هیچگاه شخصا برای جمع کردن اسپلیت اقدام نکنید. زیرا امکان صدمه زدن به دستگاه و خودتان وجود دارد و گاهی هزینه های تعمیرات را بر خود تحمیل می کنید. برای جابجایی اسپلیت حتما با تعمیرکاران کاراسان تماس بگیرید.

باد گرم اسپلیت

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ببینید کولرگازی یا اسپلیت باد گرم می زند. باد گرم اسپلیت در بیشتر موارد ناشی از خرابی کمپرسور است. به این معنی که کمپرسور یا موتور دچار نقص شده و روند خنک سازی را انجام نمی دهد. مثلا اگر کمپرسور دچار اورلود شده باشد، تا این مشکل برطرف نشود نمی توان باد گرم را نیز از بین برد.

همچنین در صورت آلودگی کویل ها و فیلترها و انسداد آنها نیز دستگاه به جای خنکسازی محیط، باد گرم پخش می کند.در این صورت می توان با شستشوی این بخشها مشکل را برطرف کرد. اگر حجم گاز فریون از حد معینی کمتر شود، ممکن است اسپلیت باد گرم بزند. شارژ گاز اسپلیت در این شرایط، منجر به رفع مشکل و عادی شدن روند خنک سازی دستگاه می شود.

تیم تعمیرات اسپلیت، تعمیر و تعویض فن و موتور فن را نیز به عنوان روش دیگری برای رفع ایراد باد گرم این دستگاه انجام می دهند.

خنک نکردن اسپلیت

برخی از کاربران کولر گازی از این مساله شکایت دارند که دستگاه عملیات خنک سازی را به درستی انجام نمی دهد و محیط را مثل قبل خنک نمی کند. دلیل اصلی بروز این مشکل، از کار افتادن کمپرسور است. در این صورت گردش هوا به درستی انجام نمی شود و سرمادهی هم مختل می گردد.

برد الکترونیکی هم قطعه دیگری است که خراب آن، موجب خنک نکردن کولر و اسپلیت می شود.حتی بهم ریختن تنظیمات هم در بروز این مشکل موثر است. اگر درجه اسپلیت روی مقدار مناسب تنظیم نشده باشد، دستگاه قادر به خنک کردن محیط به صورت کامل و بی نقص نیست.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که عدم تعمیر به موقع هریک از این بخش ها، مشکل را تشدید کرده و حتی موجب از کار افتادن قطعه درگیر می گردد. بنابراین در صورت خنک نکردن اسپیلت، در اسرع وقت برای تعمیرات اسپلیت در محل با تیم کاراسان تماس بگیرید تا ضمن مراجعه به آدرس مورد نظر شما، اسپلیت را بررسی و آن را ترمیم کنند.

نشتی آب از اسپلیت

نشتی آب از اسپلیت، در درازمدت می تواند باعث آسیب دیدگی قطعات این دستگاه شود. بنابراین باید در اسرع وقت ریشه یابی و برطرف گردد. برای تعمیر اسپلیت در این شرایط، تکنسین اول دستگاه را باز کرده و لوله ها یا سینی تخلیه را بررسی می کند. در صورت وجود گرفتگی یا انسداد در این بخش ها، لوله ها باز می شوند. به این ترتیب فرایند تخلیه آب به درستی و بدون هیچ ایرادی انجام می شود.

اما یکی از بهترین روش ها برای برطرف کردن نشتی آب از اسپلیت، استفاده از پمپ درین است. پمپ درین زیر دستگاه نصب شده و عملیات خروج و دفع آب را به شکل صحیح و بی نقص انجام می دهد. شارژ گاز، تعمیر و تعویض سینی، عایق کردن لوله ها و اصلاح شیب لوله ها هم اقدامات دیگری هستند که به رفع این مشکل و بازگشت عملکرد اسپیلت به حالت عادی کمک می کنند.

برترین برندهای اسپیلت

اسپیلت ال جی – اسپیلت سامسونگ – اسپیلت اجنرال – اسپیلت گری – اسپیلیت بوش – اسپیلت میتسوبیشی – اسپیلت دایکین – اسپیلت ایران رادیاتور – اسپیلیت اسنوا -اسپیلیت ایساتیس – تهویه

مجموعه کاراسان هم‌چنین در زمینه تعمیر لوازم خانگی تعمیر وسایل زیر را نیز ارائه می‌کند.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر اجاق گاز

تعمیر پکیج

تعمیر کولر گازی

تعمیر یخچال 

تعمیر تلویزیون

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
اسکرول به بالا