درباره کاراسان

درباره کاراسان بیشتر بدانید

کاراسان گروهی متشکل از کارشناسان مجرب در زمینه تعمیرات لوازم خانگی اعم از تعمیر پکیج، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال فریزر (تعمیر یخچال، تعمیر فریزر، تعمیر یخچال ساید)، تعمیر اجاق گاز، تعمیر کولر گازی، تعمیر اسپلیت، تعمیر تلویزیون و انواع لوازم خانگی آماده ارائه خدمت در استان تهران و استان البرز می‌باشد.

شما می‌توانید از طریق شماره‌های تماس در صفحه تماس با ما از خدمات کاراسان به صورت شبانه‌روزی استفاده کنید.

کاراسان سعی دارد با مناسب‌ترین هزینه و در کمترین زمان خدمات تعمیر لوازم خانگی شما را انجام دهد.

اعتماد شما سرمایه ماست. سرویس و تعمیرات لوازم خانگی خود را به کاراسان بسپارید. کارشناسان کاراسان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما هستند.

سوالات متداول

کاراسان در حال حاضر در استان تهران و استان البرز آماده خدمت رسانی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی می‌باشد. به زودی در سایر استان‌ها نیز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

تمام متخصصان کاراسان با دقت بالایی انتخاب شده‌اند و آموزش دیده‌اند. تعمیرکاران کاراسان سال ها تجربه در تعمیر و سرویس لوازم خانگی دارند. جلب رضایت شما، مهمترین وظیفه ی ماست. شما می توانید از طریق فرم تماس با ما انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان گذارید.

بله تعمیرکاران ما در صورت نیاز فوری شما، آماده خدمت رسانی و تعمیر لوازم خانگی شما هستند.

متخصصان و تعمیرکاران کاراسان براساس میزان تخصص و مهارت در حوزه فعالیت خود و آداب و اخلاق مشتری مداری و همچنین عدم سابقه سوء پیشینه برگزیده می‌شوند.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
اسکرول به بالا