برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی چکار کنیم؟

اگر ماشین لباسشویی ال جی شما هم خراب است و قصد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را دارید، با ما همراه باشید.

ماشین لباسشویی ال جی:

                         ماشین های لباسشویی ال جی موتورهای قدرتمندی دارند. ماشین های لباسشویی ال جی جزو پرکاربردترین ماشین های لباسشویی در کشور ماست که در مدل های گوناگونی عرضه می شوند. لباسشویی های ال جی با توجه به داشتن جدیدترین فناوری ها یکی از برندهای مطرح و خوب ماشین های لباسشویی است. اما ممکن است این ماشین های لباسشویی خوب و با کیفیت بنا به دلایل گوناگونی با خرابی یا ایراداتی مواجه شوند. برخی از این مشکلات را خودتان می توانید برطرف کنید، اما برای رفع بعضی ایرادات و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی باید از افراد متخصص کمک بگیرید. قبل از اینکه به ایرادات ماشین های لباسشویی ال جی بپردازیم، بهتر است کمی با قابلیت های خاص این ماشین های لباسشویی  آشنا شویم.

شستشو با بخار True Steam:

یکی از قابلیت های شگفت انگیز بخار، تمیز کنندگی است. با استفاده از بخار می توان بسیار سریع کثیفی ها را برطرف کرد. در این تکنولوژی با استفاده از  بخار و ضمن  محافظت از الیاف پارچه، ذرات کثیفی را از هم گسسته و لباس ها را تمیز میکند.

سیستم افزودن لباس حین شستشو Add Wash:

برای استفاده از این ویژگی باید دکمه ی توقف را بزنید و سه ثانیه صبر کنید، سپس لباس جدید را به لباس های قبلی اضافه کنید و در را ببندید و دکمه ی استارت را بزنید.

شستشوی سریع Turbo Wash:

با استفاده از این قابلیت، مدت زمان شستشو تا بیست دقیقه می تواند کاهش یابد و بدین طریق در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

موتور اینورتر دایرکت درایو:

این موتور بدون تسمه است و در ساخت آن از قطعات محرک کمی استفاده شده است که این امر سبب کاهش لرزش و سر و صدای ماشین لباسشویی ال جی می شود. علاوه بر این، این نوع موتورها انرژی بسیار کمی مصرف میکنند.

قابلیت ضد چروک:

این ویژگی باعث می شود پودر شوینده به صورت حباب در آب حل شود و این حباب ها باعث شستشوی ملایم و تمیز لباس ها می شود و باعث می شود. شستشوی ملایم مانع ایجاد چروک در لباس ها می شود.

سنسور تشخیص وزن:

این قابلیت باعث می شود ماشین لباسشویی حجم لباس ها تخمین بزند و متناسب با حجم لباس فرایند شستشو را انجام دهد.

قابلیت Smart Think:

این قابلیت این امکان را میدهد تا در هر کجا که هستید بتوانید روند شستشو را از طریق اتصال به اینترنت کنترل کنید.

کد ارور یا کد خطا:

                                قبل از اقدام به تعمیر حتما باید عیب یابی کرد. اگر مشکلی برای ماشین لباسشویی ال جی شما پیش بیاید، یک سری حروف لاتین روی صفحه ی نمایشگر دیجیتال آن ظاهر می شود. IE: علت این کد خطا ممکن است ایرادی در آبگیری باشد. برای رفع این مشکل بهتر است شیر ئرئدی را کنترل کنید. اگر رفع نشد برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی حتما از کارشناسان با تجربه کمک بگیرید. DE:  این کد ارور زمانی ظاهر می شود که در ماشین لباسشویی باز است یا قفل آن خراب شده است. CE: این کد خطا معمولا زمانی نمایان میشود که جریان الکتریکی ورودی به مدار موتور غیر استاندارد باشد و باعث اتصالاتی در موتور لباسشویی شود. اگر این کد خطا را مشاهده کردید حتما برای  تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با کارشناسان ماهر تماس بگیرید. UE: زمانی که دستگاه در مکان نامناسبی قرار بگیرد و کاملا بالانس نباشد این کد ارور مشاهده می شود. برای رفع این ایراد مکان ماشین لباسشویی را بررسی کنید. SE: زمانی که ایراداتی در موتور باشد این کد ظاهر می شود. بهتر است خودتان اقدام به تعمیر موتور ماشین لباسشویی نکنید. PE: اگر این کد خطا را مشاهده کردید یعنی هیدروستات ماشین لباسشویی ال جی شما مشکل دارد. LE: این کد خطا نیز نشان میدهد عملکرد موتور با مشکل مواجه است. FE: اگر در آبگیری ماشین لباسشویی شما مشکلی باشد معمولا این کد خطا ظاهر می شود. TE: این کد خطا بیان میکند دمای آب مناسب نیست و بهتر است دمای آب کنترل شود. IE: این کد خطا نیز ایرادات سیستم ورودی آب را بیان میکند. CD: این کد نشان میدهد فرایند خشک شدن لباس ها تمام شده و دستگاه در حال خنک شدن است. CL: این کد نشان می دهد سیستم قفل کودک روشن است. کدهای خطا بهترین راه برای عیب یابی هستند. علاوه بر کدهای خطای فوق، ممکن است ایرادات دیگری نیز برای ماشین لباسشویی شما پیش بیاید.

سر و صدای بیش از حد:

اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد سر و صدا تولید میکند ممکن است حجم لباس ها زیاد است. یا مکان قرارگیری لباسشویی صاف و هموار نیست. برای رفع این مشکل بهتر است فیلتر تخلیه و مکان قرار گیری لباسشویی را کنترل نمایید. اگر مشکل رفع نشد، برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از تعمیرکار دارای مجوز کمک بگیرید.

نشتی آب:

اگر ماشین لباسشویی شما مشکل نشتی آب داشته باشد، ممکن است به دلایل گوناگونی باشد. ممکن است شلنگ های ورودی یا خروجی محکم نباشند، مسیر شلنگ تخلیه بسته شده باشد، فشار آب محل زندگی مناسب نباشد و یا شلنگ ورودی پیچ خورده باشد. بهتر است شلنگ های ورودی و خروجی را کنترل کنید و از سفت بودن شلنگ های ورودی و خروجی اطمینان حاصل کنید. محض احتیاط فیلتر تخلیه را هم تمیز کنید.

خاموش شدن خودبخود ماشین لباسشویی:

اگر این مشکل برای شما پیش آمده است، ممکن است قطعات داخلی مثل خازن پارازیت گیر، تایمر، برد کنترل خراب شده باشند. گاهی ممکن است این مشکل به دلیل خراب شدن دوشاخه ی  برق نیز پیش بیاید.
عدم عملکرد خشک کن:
اگر خشک کن ماشین لباسشویی شما کار نمی کند ممکن است به دلیل نوسانات برق، مشکل در فیوز یا ترموستات یا خازن باشد. بهترین راه حل برای برطرف کردن این ایراد و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی کمک گرفتن از تعمیرکاران مجاز است.
طولانی شدن مدت زمان شستشو:
مدت زمان شستشو بر اساس دما و فشار آب و حجم لباس ها ممکن است تغییر کند. اما اگر مدت زمان شستشو خیلی طولانی تر از حد معمول شد، نیاز به بررسی تکنسین دارد. بهتر است برای پیشگیری از سرریز شدن شوینده ها، دفترچه ی راهنمای ماشین لباسشویی ال جی را به دقت مطالعه کنید تا با مقادیر مجاز شوینده ها آشنا شوید. اگر ماشین لباسشویی شما  هر یک از ایرادات فوق را داست و اگر خودتان دانش و مهارت کافی در زمینه ی تعمیر ماشین لباسشویی ندارید، توصیه میکنیم هرگز خودتان اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی نکنید و حتما از تکنسین های مجاز کمک بگیرید. زیرا گاهی بعضی از ایرادات نیازمند تعویض قطعه و یا تعمیر تخصصی آن هستند.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران / کرج  و البرز:

اگر شما هم در استان البرز یا تهران زندگی میکنید و قصد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود را دارید مابرایتان یک پیشنهاد ویژه داریم. ما به شما سایت کاراسان را پیشنهاد میکنیم. شاید بگویید چرا کاراسان؟ کاراسان یک سایت اینترنتی معتبر در زمینه ی تعمیر انواع لوازم خانگی است. اگر در کرج یا تهران زندگی میکنید کاراسان یک گزینه ی ایده آلی برای  تعمیر ماشین لباسشویی ال جی است.

مزایای مراجعه به کاراسان:

تعمیر لباسشویی در البرز کاراسان مکانی امن برای تعمیر ماشین لباسشویی شما تکنسین های متخصص: تکنسین های کاراسان مجوزهای لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را دارند. همچنین سابقه ی طولانی در زمینه ی تعمیر انواع ماشین لباسشویی دارند. تعمیر در محل: جابجایی زیاد ماشین لباسشویی باعث صدمه دیدن آن می شود. تکنسین های ماهر کاراسان به منزل شما مراجعه می کنند و بدون جابجایی ماشین لباسشویی اقدام به تعمیر آن می کنند. گارانتی تعمیر: پس از تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، تکنسین های کاراسان به شما گارانتی معتبر تعمیر میدهند. سرویس دهی سریع با مناسب ترین هزینه: شما با استفاده از کاراسان می توانید مناسب ترین هزینه ها را برای تعمیر ماشین لباسشویی بپردازید. علاوه بر این خدمات سایت کاراسان شبانه روزی است و به محض درخواست و در کمترین زمان، تعمیرکاران آن در محل حاضر می شوند و اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می کنند.

کلام آخر:

در صورت بروز هرگونه مشکل خودتان اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی نکنید. با مراجعه به کاراسان، ضمن بهره گیری از تعمیرکاران متخصص، در کمترین زمان و با پرداخت کمترین هزینه ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید و گارانتی تعمیر دریافت کنید.
تعمیر ماشین لباسشویی در تجریش
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در تجریش | تعمیر ماشین لباسشویی تجریش

تعمیر ماشین لباسشویی در تجریش تعمیر ماشین لباسشویی در تجریش به خدمات کاراسان اضافه شد امید است تا بتوانیم رضایت شما را در تعمیر و …

بیشتر بخوانید →
آشنایی با انواع برنامه های شستشو ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی

آشنایی با انواع برنامه های شستشو ماشین لباسشویی

  در این بخش به منظور آگاهی بیشتر شما در خصوص کار با ماشین لباسشویی به آشنایی با انواع برنامه های شستشو ماشین لباسشویی می …

بیشتر بخوانید →
اشتباهات رایج در استفاده از ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی

اشتباهات رایج در استفاده از ماشین لباسشویی

اگر در استفاده از ماشین لباسشویی به یک سری نکات دقت نکنید به دستگاه و لباسهایتان آسیب می‌رسد و موجب پشیمانی شما خواهد شد. در …

بیشتر بخوانید →
10 مشکل رایج ماشین‌ لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی

10 مشکل رایج ماشین‌ لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران توسط تیم مجرب کاراسان 10 مشکل رایج ماشین‌ لباسشویی در سایت کاراسان مورد بررسی قرار می گیرد. اگر شما هم …

بیشتر بخوانید →
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی | تعمیرماشین لباسشویی در تهران | تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

اگر ماشین لباسشویی شما لباس ها را خوب نمی شوید، لباسشویی روشن نمی شود یا برق می دهد، ماشین لباسشویی صدا می دهد یا لرزش …

بیشتر بخوانید →
تعمیر ماشین لباسشویی در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ | تعمیر لباسشویی سامسونگ

این روزها کمتر خانه ای پیدا می شود که در آن ماشین لباسشویی به چشم نخورد. اولین سری ماشین های لباسشویی بسیار ساده بودند و …

بیشتر بخوانید →
4.5/5 (2 Reviews)

  1. سلطانی

    سه سوته میان و تعمیر میکنن و مثل روز اول تحویل میدن
    حل مشکلات با کاراسان
    حتما امتحان کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا