تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ | سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ:

  این روزها بیشتر خانم ها تمایل دارند برای شستن ظروف از ماشین های ظرفشویی کمک بگیرند. یکی از برندهای مطرح در زمینه ی تولید ماشین ظرفشویی، سامسونگ است. ماشین های ظرفشویی سامسونگ کیفیت خیلی خوبی دارند اما ممکن است گاهی مشکلاتی نظیر سر و صدای غیر عادی یا نشتی آب و یا عدم روشن شدن  برای آنها پیش بیاید. اگر قصد سرویس و یا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را دارید با ما همراه باشید.

ماشین ظرفشویی:

                            استفاده از ماشین ظرفشویی بر خلاف تصورات ما به حدود 160 سال قبل برمیگردد که این نشان می دهد انسان ها از گذشته به فکر راه حلی آسان برای شستشوی بهتر ظروف بوده اند. نخستین ماشین ظرفشویی در سال 1850 ساخته شد. ماشین های ظرفشویی اولیه اندازه ای بزرگ داشتند و از بخار آب برای شستشوی ظرف ها استفاده می کردند. با گذر زمان و پیشرفت های چشمگیر فناوری این دستگاه ها نیز دستخوش تغییراتی ظاهری و فنی شدند و سرانجام به شکل امروزی در آمدند و از سال 1970 به بعد جایگاه ویژه ای در آشپزخانه ها دارند و خانم ها از آن ها بسیار استقبال می کنند. می توان گفت ماشین های ظرفشویی مثل یک ربات وظیفه ی شستشوی ظروف کثیف را بر عهده دارند.

ماشین ظرفشویی سامسونگ:

                                کمپانی معروف سامسونگ  سالهاست در تلاش است تا باکیفیت ترین و بهترین لوازم خانگی را روانه ی بازار کند و سالهاست ماشین های ظرفشویی مناسبی را تولید می کند. ماشین های ظرفشویی سامسونگ انواع و مدل های متنوعی با قابلیت های  مختلفی دارند که برخی قابلیت های آنها عبارت اند از:

Water Wall:

این قابلیت این امکان را می دهد که ظروف در هر قسمتی که قرار دارند به خوبی تمیز شوند. مهم نیست ظروف در کدام قسمت قرار میگیرند زیرا این تکنولوژی با ایجاد دیواری از آب با فشار مناسب  در جهات مختلف باعث می شود تمام ظروف به راحتی شسته شوند.

Zone Booster:

این قابلیت  قویترین و سرسخت ترین ذرات غذا و لکه های روی ظروف را از بین میبرد و با یک بار شستشو، ذرات سرسخت و غذا به راحتی از روی ظروف زدوده می شوند. با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی نیست برای تمیز شدن ظروف دوباره آنها را بشویید.

Daily 55:

اگر مقدار ظروف شما کم است و یا برای شستشوی ظرف ها عجله دارید، با استفاده از این قابلیت به راحتی می توانید ظرف ها را فقط طی  55 دقیقه  شسته و خشک کنید. خشک کن خودکار: با استفاده از این قابلیت ظروف به وسیله ی جریان هوا خشک شده و در ماشین ظرفشویی به صورت خودکار باز می شود و بخار داخل دستگاه خارج می شود.

قفل کودک:

با استفاده از این قابلیت شما می توانید صفحه کلید ماشین ظرفشویی را قفل کنید تا کودکتان نتواند دکمه ها و تنظیمات آن را دستکاری کند. ماشین های ظرفشویی سامسونگ قابلیت کنترل از راه دور را دارند. با اتصال به شبکه ی وای فای و نصب یک برنامه ی مخصوص، می توانید ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را از راه دور کنترل کنید. ماشین های ظرفشویی سامسونگ چندین برنامه ی شستشوی مختلف دارند که هر کدام کارایی مخصوص خود را دارد. از جمله ی این برنامه ها می توان به شستشوی متمرکز، شستشوی اقتصادی، شستشوی فشرده و بهداشتی، شستشوی اقتصادی و بهداشتی، شستشوی ظریف، شستشوی سریع، شستشوی سریع و بهداشتی، شستشوی خودکار و شستشوی خودکار و بهداشتی اشاره کرد مکانیسم عمل و درجه حرارت آب در هر مورد متفاوت است.

مکانیسم عمل ماشین ظرفشویی:

پس از چیدن ظروف داخل ظرفشویی و تنظیم عملکرد آن مراحل زیر به ترتیب انجام می شوند.
 • وارد شدن آب به داخل ماشین
 • افزایش درجه حرارت آب تا دمای مورد نظر
 • افزوده شدن مواد شوینده
 • پاشیدن آب در جهات مختلف
 • تخلیه شدن آب کثیف
 • پاشیدن مجدد آب
 • تخلیه ی مجدد آب
 • ایجاد گرمای لازم برای خشک شدن ظرف ها

نکات مهم:

 • هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی توجه کنید ظروف حتما با آب داغ شسته شوند. آب مورد استفاده حتما باید داغ باشد و بهتر است دمای آن بالاتر از 55 درجه ی سانتی گراد باشد.
 • به هیچ عنوان ظروف را قبل از قرار دادن درون ماشین ظرفشویی آبکشی نکنید. کافی است ذرات غذا را از روی ظروف بردارید. کار آبکشی به وسیله ی خود ماشین ظرفشویی انجام خواهد گرفت.
 • به نحوه ی چینش ظرف ها دقت کنید. برای کارایی بهتر دستگاه بهتر است بشقاب ها را در قفسه های پایین و لیوان ها را در قفسه های فوقانی قرار دهید. برای شستشوی ظروف کوچک از سبد ویژه استفاده کنید.
 • از ریختن بیش از حد شوینده ها بپرهیزید. پودر بیش از حد مجاز باعث خراشیده شدن ظروف بلوری و شیشه ای می شود.
 • برای صرفه جویی در انرژی و افزایش عمر ماشین ظرفشویی بهتر است از برنامه های سنگین زیاد استفاده نکنید.
 • ماشین را کاملا با ظروف پرکنید.
 • در صورت کثیفی فیلترها، آنها را تمیز کنید.
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ:

حتی اگر به درستی از ماشین ظرفشویی سامسونگ خود استفاده کنید و تمام نکات گفته شده را رعایت کنید ممکن است باز هم  نیاز به سرویس یا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود داشته باشید. این مشکلات ممکن است در اثر استفاده ی نادرست، ضربه، جابجایی و نوسانات بوجود بیاید. اما سوالی که ایجاد می شود این است که برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ چکار کنیم؟ اگر در این زمینه دانش و تخصص کافی ندارید، اولین توصیه ی ما به شما این است که هرگز خودتان اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ نکنید. زیرا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کاری تخصصی و دشوار است و نیازمند داشتن  مهارت ها و مجوزهای لازم است. البته معمولا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ جزئی است و مدت زمان زیادی طول نمیکشد تا تعمیرات آن انجام شود.

نکات مهم در صورت خرابی ماشین لباسشویی:

برای مشکلاتی مثل سر و صدای زیاد، عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی، چکه کردن و یا عدم خوب تمیز کردن ظروف حتما از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید. قبل از آمدن تکنسین برق و اقدام به بررسی ماشین ظرفشویی، حتما ظرفشویی را از برق بکشید. شیر ورودی آب را ببندید و هیچ گونه شوینده ای را درون ماشین قرار ندهید. از جابجایی زیاد ماشین بپرهیزید. تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران/ البرز و کرج:

                      اگر در استان تهران یا البرز زندگی می کنید و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ دارید، ما به شما کاراسان را پیشنهاد می دهیم. کاراسان سایتی اینترنتی است و دارای تیمی متشکل از تعمیرکاران خبره است که اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران/ البرز میکنند.

چرا کاراسان؟

تکنسین های متخصص: کاراسان از تیمی متشکل از تعمیرکاران با تجربه و متخصص تشکیل شده است که مجوزهای لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را دارند. تکنسین های کاراسان ضمن تسلط کافی در تعمیر، با انواع استانداردها و روش های تعمیر آشنا هستند و شما می توانید با خیالی آسوده تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را به آنها بسپارید. سرعت عمل: پس از ثبت درخواست در کاراسان، تکنسین های کاراسان جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس میگیرند و پس از دریافت اطلاعات کافی، در سریع ترین زمان ممکن برای بررسی و انجام تعمیرات در منزل شما حاضر می شوند.

مناسب ترین هزینه ها:

یکی از مهم ترین گزینه ها هنگام تعمیرات، هزینه های آن است. تکنسین های کاراسان ضمن ارائه دادن بهترین خدمات، مناسب ترین و کم ترین هزینه ها را از شما دریافت میکنند. علاوه بر این تا حد ممکن به جای تعویض قطعات، به تعمیر ماشین ظرفشویی می پردازند. تنها در صورتی به تعویض قطعات می پردازند که قطعه غیر قابل تعمیر باشد. تعمیر در محل: از آنجایی که جابجایی زیاد ماشین ظرفشویی ممکن است باعث صدمه دیدن آن شود، تعمیرکاران کاراسان در منزلتان اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما میکنند و نیازی به جابجایی و نقل و انتقال ماشین ظرفشویی نیست.

گارانتی تعمیر: از آنجایی که تعمیرکاران کاراسان متخصص و مسلط هستند و سابقه ای طولانی در زمینه ی تعمیرات دارند

پس از انجام تعمیرات به شما گارانتی تعمیر میدهند. با توجه به تمام موارد گفته شده با خیال راحت می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را به کاراسان بسپارید.
تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

نصب ، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران یکی از خدمات تعمیرگاه کاراسان در محل و منزل برای شهروندان تهران می باشد. برای دریافت …

بیشتر بخوانید→
تعمیر ماشین ظرفشویی در جنوب تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب در تهران

نصب ، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در جنوب تهران یکی از خدمات تعمیرگاه کاراسان در محل و منزل برای شهروندان تهران می باشد. برای دریافت …

بیشتر بخوانید→
تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران و تمام نقاط و مناطق شمال استان تهران توسط تعمیرکار حرفه ای و متخصص ماشین ظرفشویی در تعمیرگاه کاراسان انجام …

بیشتر بخوانید→
عیب یابی و مشکلات رایج و متداول ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی و عیب یابی آن

ماشین ظرفشویی یکی از کار راه اندازترین لوازمی است که در آشپزخانه واقعا لازم است. اما آیا می دانید که مشکلات متداول و رایج ماشین …

بیشتر بخوانید→
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه کاراسان در تهران و کرج و البرز می باشد. اگر شما در منزل یا محل کار خود …

بیشتر بخوانید→
تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه کاراسان در تهران و کرج و البرز می باشد. اگر شما در منزل یا محل کار …

بیشتر بخوانید→
5/5 (2 Reviews)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا