تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی | سرویس ماشین ظرفشویی ال جی

این روزها ماشین های ظرفشویی عصای دست خانم ها هستند و مسئول شستشوی ظروف هستند. این ابزارهای کارآمد ممکن است گاهی مشکلاتی داشته باشند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. اگر ماشین ظرفشویی شما هم مشکلاتی دارد و قصد تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را دارید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

ماشین های ظرفشویی:

                                     ماشین های ظرفشویی این روزها یکی از مهم ترین لوازم خانگی آشپزخانه هستند که به وسیله ی آنها  کار آزاردهنده ای مثل شستشوی ظروف آسان می شود. کمپانی ال جی در تلاش است که ماشین های ظرفشویی کارآمد و ایده آلی تولید کند و ضمن جلب رضایت مشتریان، از دیگر رقبا پیشی بگیرد. برند ال جی جزو برترین ماشین های ظرفشویی موجود در بازار است. اما این ماشین ظرفشویی باکیفیت نیز نیازمند مراقبت و سرویس ها ویژه است. اگر به طور مرتب و مداوم به سرویس آن نپردازید ممکن است نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی پیدا کنید.

مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی :

                            تعمیر ماشین ظرفشویی مشکلات ماشین ظرفشویی ال جی ممکن است دلایل گوناگون داشته باشد که قصد داریم به طور کامل آنها را بررسی کنیم.

صداهای غیر عادی:

یکی از رایج ترین مشکلات ماشین های ظرفشویی سر و صدای زیاد آنهاست.  معمولا ماشین های ظرفشویی طی روند شستشو سر و صدای خیلی کمی ایجاد میکنند، اما اگر این سر و صداهای همیشگی تبدیل به سر و صداهای غیر عادی شد نشان دهنده ی مشکلاتی است. سر و صدای زیاد ماشین های ظرفشویی دلایل گوناگونی دارد. اما قطعا این سر و صدا برای همه ناخوشایند و آزاردهنده است.
 • یکی از دلایلی که ممکن است باعث ایجاد سر و صدای غیرعادی در ماشین ظرفشویی شود، ایراداتی در فن است. اما اگر صداهای غیرعادی خیلی بلند باشند نشان دهنده ی مشکلاتی در موتور ماشین ظرفشویی است.
 • اگر ظروف درون ماشین ظرفشویی به طور صحیح و اصولی چیده نشده باشند نیز ممکن است باعث ایجاد صداهای غیرعادی شوند.
 • اگر سر و صداهای تکراری به گوش میرسد ممکن است در نتیجه ی حرکات بازوهای اسپری کننده باشند. برای بررسی این مشکل بهتر است داخل ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و آیتم های داخل را کنترل کنید تا بازوی اسپری کننده بدون هیچ مانعی بچرخند.
 • خرابی پمپ نیز ممکن است در ایجاد سر و صدا نقش داشته باشد. پمپ ها نقش مهمی در ایجاد فشار مناسب در بازوی اسپری کننده و همچنین تخلیه ی آب دارند. پمپ تخلیه کف ماشین ظرفشویی قرار گرفته و دو بخش دارد: بخش شستشو و گردش، بخش تخلیه. بخش گردش از پروانه ی شستشو و فیلتر و بخش تخلیه هم از تیغه ی خردکن و شیر تشکیل یافته است.
 • حلقه ی بلبرینگ و کاسه نمد نیز ممکن است موجب افزایش سر و صدای ماشین ظرفشویی شما شوند. حلقه های بلبرینگی قطعات پلاستیکی هستند و موقع چرخش بازوهای اسپری کننده از آنها مراقبت میکنند. هرز شدن حلقه های بلبرینگ مانع عملکرد صحیح بازوها می شود. توصیه میکنیم برای بررسی کاسه نمد و حلقه های بلبرینگ و همچنین تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی حتما از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید.
 • حلقه ی یاتان، حلقه ایست پلاستیکی و مسئول نگهداری بازوهای آبپاش. اگر بازوهای اسپری کننده با دست به سختی بچرخند نشان دهنده ی این است که حلقه ی یاتاقان باید تعویض شود.

نشتی آب:

 • اگر ماشین ظرفشویی شما چکه میکند و نشتی آب دارد ممکن است به دلیل خرابی پمپ باشد. پمپ ها در ساختار خود واشر لاستیکی دارند. این واشرها در قسمت پایینی پمپ قرار دارند و نقش مهمی در آب بندی دارند. خرابی واشر در اثر تماس با مواد شوینده ایجاد می شود. اگر مشکل نشت آب از قسمت جلویی ماشین ظرفشویی است، مربوط به واشر است. یک تعمیرکار حین بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در صورت نیاز واشرها را تعویض میکند.
 • ممکن است شیر ورودی آب مشکلاتی داشته باشد و موجب نشت آب شود. هر گونه ترک یا پارگی در شیر ورودی آب ممکن است منجر به نشتی شود. بهتر است در صورت نشت آب شیر ورودی آب را کنترل کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.
 • مشکل نشتی آب ممکن است در اثر عملکرد نادرست بازوهای اسپری کننده باشد. این بازوها از جنس پلاستیک هستند و در صورت آسیب دیدن آنها، در پخش آب مشکلاتی ایجاد می شود. مسدودی حفره های موجود در این بازوها ممکن است الگوی پخش آب را مختل کند.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی:

 • عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی ممکن است به دلیل خراب شدن چفت در آن باشد. اگر در ماشین ظرفشویی مشکلی ندارد ممکن است تایمر یا کنترل الکترونیکی اتصال داشته باشند. گاهی هم اتصالاتی در فیوزهای حرارتی ممکن است منجر به روشن نشدن ماشین ظرفشویی شوند.

خوب تمیز نکردن ظروف:

 • اگر ماشین ظرفشویی شما به خوبی ظروف را تمیز نمیکند ممکن است شیر ورودی آب خراب شده باشد. خرابی یا ایراد در لوله ی آب رسان نیز ممکن است منجر به خوب تمیز نکردن ظروف شود. با اینکه بیشتر فیلترهای موجود در ماشین های ظرفشویی از نوع خود تمیز شونده هستند، با این حال ممکن است گاهی کثیف شوند و این کثیفی باعث شود ماشین ظرفشویی شما ظروف را به خوبی تمیز نکند. دیسپنسرها، المنت و اسپینر اجزای مهم ماشین ظرفشویی اند که هرگونه مشکل در آنها باعث عدم شستشوی تمیز می شود.

مشکل عدم تخلیه:

 • مشکل عدم تخلیه ممکن است مربوط به پمپ تخلیه و پروانه ی آن و یا شلنگ تخلیه باشد.
عدم آبگیری:
 • مشکل عدم آبگیری می تواند به دلیل اختلال در عملکرد شناور یا خرابی شیر ورودی باشد.

عدم توزیع شوینده:

 • مشکل عدم توزیع شوینده ممکن است در اثر ایراداتی در موتور مومی، درپوش مایع کمک آبکشی و یا تایمر است.
تعمیر ظرفشویی ال جی

سرویس و  تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران و البرز:

                             اگر ماشین ظرفشویی ال جی شما هر کدام از مشکلات فوق را دارد و قصد تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را دارید، بهتر است از افراد متخصص کمک بگیرید. اگر دانش و مهارت های لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در البرز را ندارید هرگز خودتان دست به کار نشوید زیرا ممکن است باعث خسارات جبران ناپذیری شوید. برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی فقط کافیست به سایت کاراسان مراجعه کنید.

چرا کاراسان؟

                      تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی که در تهران و البرز زندگی می کنند دیگر نیازی نیست نگران پیدا کردن یک تعمیرکار خوب برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در کرج باشند. کمک گرفتن از کاراسان مزایای بسیار زیادی دارد.

متخصصان ماهر:

تیم کاراسان از تعمیرکاران متخصص و کاربلد تشکیل شده است که مجوزهای لازم را برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در البرز دارند. همچنین تعمیرکاران کاراسان در زمینه ی تعمیرات سابقه ای بسیار طولانی دارند.

سریع ترین خدمات:

پس از اینکه شما درخواست یک تعمیرکار برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در کرج دادید، متخصصان کاراسان در اسرع وقت به منزل شما مراجعه میکنند و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما میکنند.

تعمیر در محل:

یکی از نگرانی های اکثر ما جابجایی و نقل و انتقال لوازم منزلمان است. مخصوصا اگر وسیله ای که قرار است جابجا شود ماشین ظرفشویی باشد. تعمیرکاران کاراسان به منزل شما مراجعه می کنند و بدون اینکه نیاز باشد ماشین ظرفشویی را از منزل شما خارج کنند اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی در البرز شما  می کنند.

مناسب ترین هزینه:

هزینه های ناشی از تعمیرات یکی از دغدغه های مهم هر کسی است که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در کرج دارد. از آنجا که اولویت تیم کاراسان تعمیر قطعات است نه تعویض آنها در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی می شود.

کلام آخر:

خرابی ماشین ظرفشویی علل گوناگونی دارد اما فارغ از اینکه علت آن چه چیزی است، برای همه ناخوشایند است. برای اینکه بتوانید به طور اصولی به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران بپردازید باید از افراد کاربلد کمک بگیرید. توصیه ما به شما کاراسان است. از ویژگی های  مثبت کاراسان می توان به تعمیرکاران مجاز، تعمیر در محل، سریعترین خدمات و کمترین هزینه ها اشاره کرد. همچنین پس از انجام تعمیرات برای نشان دادن حسن عمل شما یک گارانتی تعمیر دریافت میکنید و دیگر نیازی نیست نگران خرابی  ماشین ظرفشویی خود باشید.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه کاراسان در تهران و کرج و البرز می باشد. اگر شما در منزل یا محل کار خود …

بیشتر بخوانید→
تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه کاراسان در تهران و کرج و البرز می باشد. اگر شما در منزل یا محل کار …

بیشتر بخوانید→
تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس در محل توسط تعمیرکار مجرب و متخصص تعمیرگاه کاراسان در شرق تهران ، غرب ، شمال و جنوب تهران و تمام …

بیشتر بخوانید→
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی | سرویس ماشین ظرفشویی ال جی

این روزها ماشین های ظرفشویی عصای دست خانم ها هستند و مسئول شستشوی ظروف هستند. این ابزارهای کارآمد ممکن است گاهی مشکلاتی داشته باشند و …

بیشتر بخوانید→
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ | سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ:   این روزها بیشتر خانم ها تمایل دارند برای شستن ظروف از ماشین های ظرفشویی کمک بگیرند. یکی از …

بیشتر بخوانید→
تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی|تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران |تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

اگر ماشین ظرفشویی ظروف را خوب و تمیز نمی شوید، آب داخل حاصل از شستشوی ظروف تخلیه نمی شود، نشتی دارد یا صدا می دهد، …

بیشتر بخوانید→
5/5 (3 Reviews)

 1. تعمیر ماشین ظرفشویی منو انجام دادن خیلی برخورد محترمانه ای دارن
  کارشون عالیه
  از کاراسان راضیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا