تعمیر و سرویس اجاق گاز استیل البرز

تعمیر اجاق گاز استیل البرز

در حال حاضر یکی از مهم ترین وسیله های موجود در آشپزخانه را می توان اجاق گاز به شمار آورد. این وسیله ها علاوه بر رسالت اصلی شان که همان پختن مواد غذایی است، سبب زیباسازی شکل ظاهری آشپزخانه هم می شوند و یکی از عامل های جذابیت آشپزخانه به شمار می آیند. در کنار اینها، این موضوع را هم در نظر بگیرید زندگی شهری و در کنار آن آپارتمان نشینی روز به روز گسترده تر می شود و به همین دلیل لازم است تا اجاق گازی که برای خانه و آشپزخانه ی خود انتخاب می کنیم با نوع دکوراسیون منزلمان در تناسب کامل باشد. یکی از با کیفیت ترین برندها که در عین مرغوبیت از قیمت خوبی برخوردار بوده و به شدت از نظر اقتصادی به صرفه است اجاق گاز استیل البرز است. قطعا شما هم با نام این برند ایرانی آشنایی داشته و از اعتبار آن مطلع هستید. در ادامه ی این مطلب قصد داریم کمی در مورد تعمیر اجاق گاز استیل البرز صحبت کرده و ویژگی ها و عیب های پیش آمده برای آن را برشماریم. با کاراسان همراه باشید.

مراکز خدمات تعمیر اجاق گاز استیل البرز

استیل البرز دارای نمایندگی های متعددی بوده که از جمله ی آنها می توان به:
 • نمایندگی تعمیر اجاق گاز استیل البرز در تهران
 • نمایندگی تعمیر اجاق گاز استیل البرز در کرج
 •  نمایندگی تعمیر اجاق گاز استیل البرز در البرز
اشاره کرد. کلیه ی نمایندگی های تعمیر اجاق گاز استیل البرز از تکنسین های حرفه ای و متخصص بهره می گیرند که در کار خود بسیار حرفه ای بوده و تمامی دوره های لازم برای تعمیرات اجاق گاز و سرویس آن را گذرانده اند. همچنین پرسنل مشغول به کار در این مجموعه کاملا به روز بوده و توانایی تعمیر انواع اجاق گازها از قدیمی گرفته تا جدیدی را دارند. حتی گاهی دوره های تکمیلی نیز برای آنها برگزار می شود تا سطح علمی و تخصصی شان را به روز نگه دارند. تمامی نمایندگی های تعمیر اجاق گاز استیل البرز دارای تجربه و سابقه ی بسیار بالایی بوده و به مشتریان خدماتی با سطح کیفی بالا ارائه می کنند. عموما هدف مراکز خدمات این است که با ارائه ی امکانات راضی کننده و نیز مزیت های خوبی که دارد به خوبی مشتری را از خود راضی نگه داشته و اعتماد آنها را جلب کند. این نمایندگی ها عموما تعمیرات یا سرویس را به صورت حضور در محل انجام میدهند و در کمترین زمان ممکن کار را به شما تحویل می دهند. همچنینی هزینه های دریافتی بر طبق تعرفه های استاندارد بوده و سبب کاهش هزینه های مشتری ها خواهد شد. علاوه بر این به علت حضور تکنسین در محل سبب می شود مشتری بتواند بر تمام مرحله های تعمیر اجاق گاز استیل البرز نظارت داشته باشد و کلیه ی مراحل را از نزدیک ببیند و قطعه های استفاده شده و غیره را چک کند. یکی دیگر از مزیت های حضور تکنسین در محل این است که دیگر احتیاجی به حمل و نقل دستگاه نیست و باز کردن اجاق گاز توکار و سپس نصب و تنظیم دوباره ی آن نیست. علاوه بر این تعمیر و یا سرویس هم بر اساس زمان مورد نظر شما صورت می پذیرد . این به مدیریت زمان شما کمک خواهد کرد.

تعمیر اجاق گاز استیل البرز به صورت تخصصی

اجاق گازها در گذر زمان سیر تکاملی خود را طی کرده اند و بسته به نیازهای کاربران در آنها تغییراتی ایجاد شده یا به آنها آپشن هایی افزوده شده است و انواع مختلف آنها طراحی و تولید شده و برای فروش راهی بازار شده اند. حضور انواع و اقسام اجاق گازهای مختلف در بازار سبب می شود دربازار یک حس رقابت ایجاد شده و در عین حال به مشتری رنج گسترده ای از انتخاب ها ارائه شود. نکته ی مهم در این مورد این است که برخی از شرکت های سودجو برای بالا بردن حاشیه ی سود خود اقدام به تولید محصولات با کیفیت پایین و نیز قیمت پایین می کنند. به همین علت است که خرید یک اجاق گاز مرغوب و با سطح کیفی بالا نیازمند تحقیقات میدانی زیاد و دقت بیشتر و در عین حال صرف کردن وقت بیشتری هنگام خرید است. اجاق گازهای تولید شده به وسیله ی شرکت استیل البرز دارای سطح کیفی بسیار بالایی بوده و در مقایسه با محصولات هم رده ی خود کمتر دچار عیب و خرابی می شوند. اما بهرحال ممکن است که خرابی هایی به علت های متفاوت رخ دهد اما خوبی این مسئله این است که تعمیر اجاق گاز استیل البرز و رفع عیب آن کاری غیر ممکن نیست و به راحتی به وسیله ی تکنسین های حرفه ای قابل انجام است. تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیر اجاق گاز استیل البرز در تهران، نمایندگی تعمیر اجاق گاز استیل البرز در کرج یا نمایندگی تعمیر اجاق گاز استیل البرز در البرز می توان تکنسین را همراه با کلیه ی قطعات لازم و اورجینال در منزل داشت.

برخی از عیب ها و خرابی های رایج گازهای استیل البرز به شرح زیر هستند:

 • اجاق گاز روشن نمی شود
 • درب فر برای بسته شدن به مشکل بر خورده و بسته نمی شود
 • درب فر برای باز شدن مشکل دارد.
 • فر بیش از حد معمول حرارت ایجاد می کند و داغ می شود
 • شعله های گاز با رنگ های زرد و یا قرمز می سوزند
 • فندک مشکل دارد و به درستی کار نمی کند
 • از شعله ها دود ساطع می شود
 • و غیره

مشکلات پیش آمده برای اجاق گاز استیل البرز

در ادامه برخی از عیب هایی که نیاز به تعمیر اجاق گاز استیل البرز دارند آورده شده است:
 • کاهش حرارت تولیدی به وسیله ی شعله های اجاق گاز استیل البرز
 • گیر کردن ولوم فر اجاق گاز استیل البرز و باز نشدن آن
 • گیر کردن جرقه ی فندک و خاموش نشدن آن
 • وجود اشکال در سیستم جرقه ی فندک استیل البرز
 • خاموش شدن شعله بعد از اینکه ولوم پس از روشن شدن گاز رها میشود
 • و غیره ….
هزینه های تعمیر اجاق گاز استیل البرز به وسیله ی نمایندگی ها از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است و عموما تمرکز نمایندگی ها بر تعمیر قطعه ای است که دچار مشکل شده است. اما اگر احیانا قطعه قابل تعمیر نبود می توانید مطمئن باشید که از قطعه های اصل و اورجینال برای جایگزینی قطعه ی خراب استفاده می شود.

ویژگی های اجاق گازهای استیل البرز

پیش از این که به سرویس و تعمیر اجاق گاز استیل البرز بپردازیم بهتر دیدیم که کمی در مورد مشخصه های اجاق گازهای این برند و مزیت های آنها صحبت کنیم. در ادامه برخی از این ویژگی ها و مزیت ها آورده شده اند:

متنوع بودن و گوناگونی متریال، رنگ و طرح:

شرکت استیل البرز را می توان در زمره ی فعال ترین و حرفه ی ترین تولید کننده ها دانست که دارای گوناگونی های بی نظیری در زمینه ی طرح، رنگ و جنس مواد سازنده دارد. شاید بتوان یکی از مهم ترین قسمت های یک گاز رومیزی را جنس متریال بدنه ی آن دانست. اگر میزان کاری که با اجاق گاز دارید زیاد است و به صورت مداوم در حال استفاده از آن هستید بهتر است صفحه ی استیل را برگزینید. اما اگر فاکتور با اهمیت برای شما زیبایی و چشم نوازی گاز است و در عین حال استفاده ی کمی از آن دارید می توانید صفحه ی شیشه ای را انتخاب کنید. اگر هر دوی این فاکتورها را در نظر دارید یعنی هم میزان استفاده ی بالایی از گاز دارند و در عین حال زیبایی هم مهم است بهتر است انواع صفحه سرامیکی را انتخاب کنید. جالب است بدانید اجاق گازهای استیل البرز از تنوع بی نظیری برخوردار هستند و دارای 18 مدل اجاق گاز با صفحه ی استیل، 19 مدل اجاق گاز با صفحه ی شیشه ای و 3 مدل اجاق گاز با صفحه ی سرامیکی هستند. تعمیر اجاق گاز استیل البرز

 میزان مصرف انرژی:

در حال حاضر با افزایش روزافزون جمعیت و نیز مصرف بی رویه، جهان در وضعیت بحران انرژی به سر می برد. علاوه بر این وجود آلودگی و نیز هزینه های بالای استفاده از انرژی همه و همه سبب می شوند تا هر وسیله ای را که برای خرید انتخاب می کنیم به برچسب انرژی و میزان مصرف آن توجه ویژه ای داشته باشیم. بهترین کار این است که محصولی را انتخاب کنیم که در عین مصرف انرژی پایین دارای راندمان کاری بالایی باشد. کلیه ی گازهای استیل البرز دارای رده ی انرژی A هستند و دارای راندمان گرمایی بالایی می باشند. سرویس اجاق گاز استیل البرز  

ایمنی اجاق گاز:

شاید بشود گفت مهم ترین فاکتور برای یک اجاق گاز با توجه به اینکه در ارتباط مستقیم با گاز شهری است که دارای خطرهای بالقوه ای است میزان ایمن بودن آن است. لازم ات اجاق گازی که انتخاب می کنید از کلیه ی گواهینامه های کنترل کیفیت برخوردار بوده و کاملا بر حسب استانداردهای روز ساخته شده باشد. اجاق گازهای استیل البرز دارای ترموکوبل هایی هستند که دارای سطح کیفی بالا و در عین حال استانداردهای لازم بوده و از بهترین متریال ساخت اروپا در آنها استفاده می شود. سطح انرژی اجاق گاز استیل البرز

سطح کیفی اجاق گاز:

قطعا که کیفیت بالا در طراحی و تولید هر محصول یکی از مهم ترین مشخصه های آن است که باید به آن توجه شود. اجاق گازهای استیل البرز همگی از متریال درجه یک اروپایی تهیه شده و به وسیله ی متخصصان حرفه ای مونتاژ می شود. یکی دیگر از نکته های کیفی این اجاق گازها فاصله ی مناسب سرشعله های آن است به نحوی که کاربر بتواند همزمان از تمامی شعله ها بهره ببرد. علاوه بر این استفاده از سرشعله های به شکل منحنی سبب می شود تا حرارت بهتر در یک ناحیه جمع شده و به خوبی در مقابل ضربه خوردن و نیز گرمای بالا مقاوم هستند. اجاق گازهایی که دارای صفحه ی شیشه ای هستند جنس شیشه ی آنها ایتالیایی است و می تواند دمای تا 300 درجه را تحمل کند.

قیمت مناسب:

با توجه به گستردگی و تنوع مدل های اجاق گاز استیل البرز قیمت آنها نیز در همه ی رنج ها بوده و با هر بودجه ای شما می توانید گاز مورد نظر خود را پیدا کنید.

بهره مندی از واحد امور مشتریان:

یکی از مزیت های استیل البرز این است که دارای واحد امور مشتریان بیست و چهار ساعته است و در صورت بروز هر مشکل یا نیاز به راهنمایی میتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید.
پانوشت:
تعمیر اجاق گازتعمیر اجاق گاز استیل البرز در تهرانتعمیر اجاق گاز  استیل البرز در کرج
 
مشکلات رایج انواع فرها
تعمیر اجاق گاز و فر

مشکلات رایج انواع فرها

پخت به درستی صورت نمی‌گیرد اگر دمای فر به دمای تنظیم شده نمی‌رسد یعنی دما کمتر یا بیشتر از مقدار انتخاب شده است ممکن است …

بیشتر بخوانید →
تمیز کردن اجاق گاز
تعمیر اجاق گاز و فر

چگونه اجاق‌گاز و داخل فر را تمیز کنیم ( روش های فوق العاده برای تمیز کردن اجاق گاز )

پیش از شروع مقاله تمیز کردن اجاق گاز و فرگاز خاطرنشان می‌کنیم با سرویس و تعمیر اجاق‌ گاز در تهران و کرج توسط تعمیرکاران حرفه …

بیشتر بخوانید →
تعمیر اجاق گاز رومیزی
تعمیر اجاق گاز و فر

تعمیر اجاق گاز

در تعمیرات لوازم خانگی تعمیر اجاق گاز و فر جزو آن دسته از خدماتی است که تعمیرکار آن باید در سرویس آن تجربه و مهارت …

بیشتر بخوانید →
تعمیر اجاق گاز استیل البرز
تعمیر اجاق گاز و فر

تعمیر و سرویس اجاق گاز استیل البرز

تعمیر اجاق گاز استیل البرز در حال حاضر یکی از مهم ترین وسیله های موجود در آشپزخانه را می توان اجاق گاز به شمار آورد. …

بیشتر بخوانید →
تعمیر اجاق گاز اسنوا
تعمیر اجاق گاز و فر

 تعمیر و سرویس اجاق گاز اسنوا

اولین چیزی که با ورود به هر اشپزخانه نظر شما را جلب می کند چیست؟ قطعا یکی از آنها اجاق گاز است چرا که لذت …

بیشتر بخوانید →
تعمیر اجاق گاز اخوان
تعمیر اجاق گاز و فر

تعمیر اجاق گاز اخوان |سرویس اجاق گاز اخوان

یکی از مهم ترین وسیله های موجود در آشپزخانه اجاق گاز است که بدون آن قطعا از وجود غذاهای گرم و خوشمزه ی خانگی محروم …

بیشتر بخوانید →
5/5 (1 Review)

2 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر و سرویس اجاق گاز استیل البرز»

 1. در کمترین زمان با بهترین کیفیت گاز منزل منو سرویس کردن .
  باید به کارشناسان کاراسان خدا قوت گفت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا